Bu websitesi en iyi İnternet Explorer ile kullanılabilir.
ÜYELİK İŞLEMLERİ ALIŞVERİŞ SEPETİ

CAPCANLI DESTEK

Vestel iletişim Merkezi’ne her türlü bilgi ve hizmet talebinizi Capcanlı Destek aracılığıyla iletebilir, müşteri temsilcisi ile online mesajlaşarak tıpkı telefonda görüşür gibi anında bilgi alabilirsiniz.

*CapCanlı Destek’e haftanın her günü 08:00-00:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

KULLANIM KOŞULLARI


Kampanya 15 Mayıs 2019 – 15 Haziran 2019 tarihleri arasında kurumsal VESTEL Beşiktaş, VESTEL Zorlu Center, VESTEL SARIYER, ve VESTEL Üsküdar mağazalarında geçerlidir. www.vestel.com.tr üzerinden kampanya başvuru formunu dolduran tüketiciler, V Taksit değerlendirme sonuçlarına göre kampanyadan yararlanabileceklerdir. Başvuru formu doldurulduktan sonra ilgili VESTEL mağaza çalışanları formda belirtilen telefon numarası üzerinden tüketiciyi arayacaklardır. Tüketicinin tercihine göre telefon üzerinden V Taksit değerlendirmesi yapılabilecektir. Mağazaya gelmek istemeyen ve V Taksit değerlendirmesi olumlu olan tüketiciler için mağaza çalışanları tüketicinin V Taksit sözleşmesini, doldurulan formdaki adresine götürebileceklerdir. Tüketici, formda belirttiği adrese gelen mağaza çalışanına nüfus cüzdanı fotokopisini vermek ve getirilen sözleşmeyi imzalamak şartıyla kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya VESTEL’in belirlediği bölgelerde ikamet eden tüketiciler için geçerlidir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya kurgusunda değişiklik hakkı Vestel Tic. A.Ş.'ye aittir. Detaylar www.vestel.com.tr adresinde.